הומאופתיה קלאסית

גיא אילון - מרחב ריפוי אישי ומשפחתי

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • פגישה ראשונה
  הפגישה הראשונה היא פגישת אבחון ויש לפנות עבורה בין שעה וחצי לשעתייםבמהלך הפגישה אני שומע את מגוון התלונות שלךוחוקר לעומק כל תלונהסבל ומכאובמלבד זאת אני שואל שאלות רבות כמו רגישויות למזג אוירהרגלי שינהאהבות ודחיות באוכלתחביבים ותחומי ענייןפחדיםרגישויות ותגובות במצבים שוניםחלומות ועוד.

  המידע הזה מאפשר לי לקבל תמונה שהיא גם כוללנית (פיסיתרגשיתמנטליתוגם כזו המייחדת אותך מכל אדם אחר.כמובן שלא ניתן לכסות חיי אדם שלמים בשעה או שעתייםאבל גם אין צורך.

  התמונה העולה תאפשר לי לאחר המפגש לצאת לחיפוש (או אפילו צידשל תרופה הומאופתית המתאימה לתמונה זוואשר בכוחה לעורר את כוחות הריפוי שלך ולהחזיר אותך לבריאות שלמה.  התרופה ההומאופתית
  כשאני מחליט על התרופה המדויקתאני מבצע עבורך הזמנה של אותה תרופה במינון הנכון מבית מרקחת שמתמחה בהכנת תרופות הומיאופתיותכשהתרופה מוכנה יצרו עמך קשר לתאום משלוחעלות התרופה היא כ 30 ש"חועלות המשלוח בהתאם לסוג (דואר רשוםשליח וכדומה).

   

  לקיחת התרופה
  כשהתרופה מגיעה לידיךעליך ליצור איתי קשר לקבלת הנחיות מדויקותבדרך כלל הלקיחה היא במנה אחת בלבד (3-5 גרגרים מתחת ללשון), אבל יש יוצאי דופן לעניין זהאין לקחת את התרופה על דעת עצמך בשום מקרה!

  את התרופה יש לשמור במקום אפל וקריר.

   

  מעקב כללי
  אני אבקש ממך להיות בתשומת לב למה שמתרחש מרגע לקיחת התרופהכדאי במהלך הימים לנהל יומן או רשימה פשוטהולא לסמוך על כך שנזכור דברים ביום מפגש המעקב.

  סיכום זה מאפשר לשנינו לעקוב אחרי מהלך ההתקדמותאשר לעיתים קרובות הינו עדין וסמוי מהעין בחלקו.

  במידה וצצות תופעות פיסיות או רגשיות מכל סוג שהוא (מחלת חוםתופעה בעורפחדיםדלקותחרדותכאבים וכדומהיש ליצור איתי קשר ולנסות לא להתערב בשום טיפול לפני שמדברים איתירוב הטיפולים הללו מדכאים את הסימפטומים ולא יוצרים ריפוי אמיתיולעיתים אף מחמירים את המצב.

   

  פגישת מעקב
  אנו ניפגש לאחר כחודש מלקיחת התרופה ההומאופתיתמטרת הפגישה לבצע הערכה על התקדמות הטיפול ופעולת התרופה ההומאופתיתהפגישה תארך כשעה.

  ישנן מספר אפשרויותבקצה האחד ישנה אפשרות שהתרופה עושה מלאכה מצוינת ואין מקום לשום התערבות.
  בקצה השני ישנה האפשרות שלא היה שום שינויומצב זה קורא לחקירה ובדיקה מחודשת על מנת למצוא תרופה אחרת.
  בין שני מצבי הקצה הללו נמצא טווח שלם של אפשרויותובו חזרה על התרופהשינוי המינון של התרופהאו מתן תרופה אחרת הקרובה לזו שניתנה.

  במידה ובפגישת המעקב יעלה שיש להחליף את התרופה, ניפגש שוב לאחר חודש למעקב. במידה והתרופה עושה מלאכה טובה, נקבע להיפגש לאחר 3 חודשים. ההערכה היא שבמהלכה של שנת טיפול ניפגש 4-3 פעמים על מנת ליצור רצף וראייה ברורה של עלייה על מסלול של בריאות.
   
BizMakeBiz פותח ע"י