הומאופתיה קלאסית

גיא אילון - מרחב ריפוי אישי ומשפחתי

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • מהי הומאופתיה?
  הומאופתיה הינה שיטת טיפול הוליסטית המטפלת באדם כשלמות אחתאין הפרדה בין גוף לנפשבין כאב גב לדיכאוןבין חוסר תאבון לבעיות בריכוזבין קושי להירדם ופחד מחושך.

  הטיפול ההומאופטי מתייחס לכל אדם כאל יחיד ומיוחד.
  יש להבין לעומק מה הביא את המטופל למצב בו התרחק מהבריאות ולכן סובל מתופעות שונותולאחר מכן יש להתאים לו טיפול אישי וייחודי על מנת להשיבו לבריאותו.

   

  מהי הומאופתיה קלאסית?
  ההומאופתיה הקלאסית נצמדת לעקרונות המקוריים כפי שהוגדרו על ידי מפתח הגישהסמואל הנמןלפני 200 שנהומאפשרת למטופל לקבל טיפול עמוק הנוגע במקור החולי על מנת לאפשר הבראה מהירה ועדינה ככל האפשר.  במה מטפלת ההומאופתיה?
  מלבד טיפול בתלונות גופניות מגוונותהכוללות גם מחלות כרוניות והפרעות הורמונליות ההומאופתיה מטפלת בהצלחה בבעיות שינההפרעות קשב וריכוז, קשיים בלמידהפחדיםבעיות נפשיות והתנהגותיותבעיות תקשורת ומערכות יחסים.  מהו תהליך הטיפול?
  לאחר מפגש בו נערך ראיון עמוק וממוקד בתלונותיו של המטופלאורח חייותחושותיו והרגשתותותאם למטופל תרופה מיוחדתאשר לרוב תינתן במנה אחת.

  ההומאופת לא מתעניין בתופעות עצמןאלא בהקשר שלהן אל המטופל האינדיבידואליכאב ראש של אדם אחד ינבע מלחץ בעבודהשל שני מבושה עמוקה שהוא חש כשהוא בחברת אנשיםושל שלישי מדלקת כרונית של הסינוסיםרק בדיקה מעמיקה תוכל לזהות את שורש הקלקול בבריאותו של אדם ולהתאים לו את הטיפול הייחודי עבורו.
  לאחר קבלת הטיפול יהיה המטופל תחת מעקב על מנת שניתן יהיה להבחין בשינויים המתרחשים בתהליך ההבראה.
  לעיתים יש לחזור על הטיפול על מנת להעמיק את פעולתולעיתים חלק מהתלונות נעלם או נחלש במידה רבהומתגלה שכבה עמוקה יותר בה רוצה המטופל ליצור שינויעד אשר יחזור אדם אל בריאותו ומרכז הכובד שלו יהיה ברשותו.

   

  מה הרעיון המרכזי בגישה זו?
  העיקרון המרכזי הינו "דומה מרפא דומה", ומדבר על כך שתרופה ש"מקלקלתאת בריאותו של אדם בריאויוצרת אצלו סדרה של סימפטומים גופניים ונפשייםאותה תרופה תבריא אדם המגיע לטיפול עם סימפטומים דומים.

  התרופות ההומאופטיות נבדקו ועברו תהליך בדיקה באנשים בריאיםכל הסימפטומים נאספו ונערכו כך שהתקבלה תמונה מדויקת לגבי כוחה של התרופה הזו "לקלקלאת הבריאותוכשתרופה זו ניתנת למטופל על פי כללים קפדנים וברוריםהיא מפעילה את כוח החיות של המטופל כך שיוכל להחזיר לעצמו את בריאותו.


  ממה עשויות התרופות ההומאופתיות?
  מקור התרופות ההומאופתיות הוא מהדומם (מינרלים), מהצומח ומעולם החיבתהליך ההכנה עוברים החומרים הללו דילול וניעור חוזרים ונשנים כך שהחומר המקורי אינו קייםונמצא רק ברמה אנרגטית גבוההמצב זה מאפשר טיפול עמוק אך במקביל עדין וללא תופעות לוואי.

  התרופה ההומאופתית לא מרפאה את המחלהאלא מעוררת את כוח החיות של האדם ומאפשרת לו ליצור תהליך של הבראה.  במי ניתן לטפל?
  בהומאופתיה ניתן לטפל בתינוקותילדיםנוער מתבגרבבוגרים ובקשישיםכלומרבכל אחד המעונין לשפר את איכות חייו ובריאותו.

   

  כמה זמן לוקח להבריא?
  זו שאלה מורכבתוכזו גם התשובההטיפול ההומאופטי מאפשר לאדם לחזור לבריאות שלו במהירותבעדינות ובאופן קבועהבראה היא תהליך הלוקח זמןהטיפול ההומאופטי מאפשר שפרק זמן זה יהיה מהיר ככל האפשר.

  עומק הבעיהטיפולים תרופתייםשינויים בהרגלי החייםאלו ועוד משפיעים על תהליך ההבראה ואורכו.

   

BizMakeBiz פותח ע"י